Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: Roles
tr: Roller

en: Rules
tr: Kurallar

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Entity
tr: Nesne

en: About
tr: Hakkında
