Rules Token (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Operator
ja: オペレータ

en: Rules
ja: ルール

en: Token
ja: トークン

en: Data
ja: データ

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
