Rules Token (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operator
vi: Toán tử

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Data
vi: Dữ liệu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
