Rules Token (2.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operator
he: אופרטור

en: Rules
he: כללים

en: Token
he: אסימון

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
