Rules Token (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Rules
oc: Règlas

en: Token
oc: Geton (token)

en: Data
oc: Donadas

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
