Rules Token (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Operator
ru: Оператор

en: Rules
ru: Правила

en: Token
ru: Токен

en: Data
ru: Данные

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
