RULES WEBFORM (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Uses
gl: Usos
