RULES WEBFORM (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Rules
sv: Regler

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Uses
sv: Använder

en: Delete webform submission
sv: Radera inskickat webbformulär
