RULES WEBFORM (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Rules
es: Reglas

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Uses
es: Usos

en: Known issues
es: Problemas conocidos
