RULES WEBFORM (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: None
ru: Нет

en: Rules
ru: Правила

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Uses
ru: Использование

en: Known issues
ru: Известные проблемы

en: Event:
ru: Событие:
