RULES WEBFORM (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: None
cs: Žádné

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Uses
cs: Použití
