RULES WEBFORM (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Uses
te: వాడుకలు
