RULES WEBFORM (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: None
ro: Nimic

en: Rules
ro: Reguli

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Uses
ro: Foloseşte
