RULES WEBFORM (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
