RULES WEBFORM (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: Rules
he: כללים

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Uses
he: שימושים
