RUT (8.x-1.11) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Message
sv: Meddelande

en: Other
sv: Övriga

en: Field types
sv: Fälttyper

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
sv: Ett @entity_type med @field_name %value finns redan.
