RUT (8.x-1.12) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Message
da: Meddelelse

en: Other
da: Anden

en: Field types
da: Felttyper

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
da: Der findes allerede en @entity_type med @field_name %value.
