RUT (8.x-1.12) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Message
th: ข้อความ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
