RUT (8.x-1.8) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Other
nl: Andere

en: Field types
nl: Veldtypes

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
nl: Het @entity_type met @field_name %value bestaat al.
