RUT (8.x-1.9) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Other
fr: Autre

en: Field types
fr: Types de champs

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
fr: L'entité @entity_type avec le champ @field_name %value existe déjà.
