AWS S3 Database Backup (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Export
am: ላክ

en: Path
am: ዱካ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
