AWS S3 Database Backup (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Download
hy: Բեռնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
