AWS S3 Database Backup (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: Path
lv: Ceļš

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Created
lv: Izveidots

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Citi

en: About
lv: Par
