AWS S3 Database Backup (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: None
pt: Nenhum

en: No data
pt: Sem dados

en: Settings
pt: Configurações

en: Export
pt: Exportar

en: Path
pt: Caminho

en: File Size
pt: Tamanho do arquivo

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Created
pt: Criado

en: Date Format
pt: Formato de data

en: General
pt: Geral

en: Other
pt: Outros

en: Cron
pt: Agendador de tarefas

en: Keys
pt: Chaves

en: About
pt: Sobre

en: Database Options
pt: Opções do Banco de Dados

en: Where
pt: Onde

en: Dependencies
pt: Dependências
