AWS S3 Database Backup (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Download
gl: Descargar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Export
gl: Exportar

en: Path
gl: Ruta

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Created
gl: Creado

en: General
gl: Xeral

en: Other
gl: Outro

en: Features
gl: Funcionalidades

en: About
gl: Información

en: Tables
gl: Táboas

en: Dependencies
gl: Dependencias
