AWS S3 Database Backup (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Download
he: הורדה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Export
he: יצוא

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Created
he: נוצר

en: General
he: כללי

en: Other
he: אחר

en: Features
he: פיצ'רים

en: Local
he: מקומי

en: About
he: אודות

en: Database Options
he: אופציות בסיס הנתונים

en: Where
he: איפה

en: Tables
he: טבלאות

en: Dependencies
he: תלויות
