AWS S3 Database Backup (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Download
hu: Letölt

en: None
hu: Nincs

en: No data
hu: Nincs adat

en: Settings
hu: Beállítások

en: Path
hu: Útvonal

en: File Size
hu: Fájlméret

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Created
hu: Létrehozva

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: General
hu: Általános

en: Other
hu: Egyéb

en: Features
hu: Jellemzők

en: Cron
hu: Időzítő

en: S3 Secret Key
hu: S3 Titkos kulcs

en: Keys
hu: Kulcsok

en: Databases
hu: Adatbázisok

en: Local
hu: Helyi

en: About
hu: Leírás

en: Database Options
hu: Adatbázis beállítások

en: Where
hu: Hol

en: Tables
hu: Táblázatok

en: Dependencies
hu: Függőségek
