AWS S3 Database Backup (1.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Dependencies
ur: احتیاجات
