AWS S3 Database Backup (1.0.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Download
cs: Stáhnout

en: None
cs: Žádné

en: No data
cs: Data nejsou k dispozici

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Created
cs: Vytvořeno

en: General
cs: Obecné

en: Other
cs: Jiné

en: Keys
cs: Klíče

en: Local
cs: Místní

en: About
cs: Popis

en: Database Options
cs: Možnosti databáze

en: Dependencies
cs: Závislosti
