AWS S3 Database Backup (1.0.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: No data
ta: தகவல் இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Path
ta: பாதை

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: General
ta: பொது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Cron
ta: க்ரான்

en: About
ta: பற்றி

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
