AWS S3 Database Backup (1.0.1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Download
et: Allalaadimine

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Export
et: Ekspordi

en: Path
et: Tee

en: File Size
et: Failisuurus

en: Filename
et: Failinimi

en: Created
et: Loodud

en: General
et: Üldine

en: Other
et: Muu

en: Features
et: Omadused

en: Keys
et: Võtmed

en: Local
et: Kohalik

en: About
et: Programmist

en: Dependencies
et: Sõltuvused
