AWS S3 Database Backup (1.0.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Download
fi: Lataa

en: None
fi: Ei mitään

en: No data
fi: Ei tietoa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Export
fi: Vie

en: Path
fi: Polku

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Created
fi: Luotu

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Keys
fi: Avaimet

en: Local
fi: Paikallinen

en: About
fi: Tietoja

en: Database Options
fi: Tietokannan vaihtoehdot

en: Where
fi: Missä

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet
