AWS S3 Database Backup (1.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Path
gu: પાથ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Other
gu: અન્ય

en: Cron
gu: ક્રોન

en: About
gu: વિશે

en: Dependencies
gu: આધારિત
