AWS S3 Database Backup (1.0.1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Download
ja: ダウンロード

en: None
ja: なし

en: No data
ja: データがありません

en: Settings
ja: 設定

en: Export
ja: エクスポート

en: Path
ja: パス

en: Filename
ja: ファイル名

en: Created
ja: 作成

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: General
ja: 全般

en: Other
ja: その他

en: Features
ja: フィーチャー

en: Cron
ja: cron

en: S3 Bucket
ja: S3 バケット

en: About
ja: アバウト

en: Database Options
ja: データベースオプション

en: Tables
ja: テーブル

en: Dependencies
ja: 依存関係
