AWS S3 Database Backup (1.0.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Download
ku: داگرتن

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: General
ku: گشتی

en: Other
ku: هیتر

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: About
ku: دەربارە
