AWS S3 Database Backup (1.0.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Download
ar: تحميل

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Export
ar: تصدير

en: Path
ar: المسار

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Created
ar: الإنشاء

en: General
ar: عام

en: Other
ar: آخر

en: Features
ar: الخصائص

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: About
ar: حول

en: Dependencies
ar: المتطلبات
