AWS S3 Database Backup (1.0.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Download
ro: Descarcă

en: None
ro: Nimic

en: No data
ro: Nu sunt date

en: Settings
ro: Setări

en: Path
ro: Cale

en: File Size
ro: Dimensiune fișier

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Created
ro: Creat

en: Other
ro: Altele

en: Features
ro: Caracteristici

en: Keys
ro: Chei

en: About
ro: Despre

en: Dependencies
ro: Dependențe
