AWS S3 Database Backup (1.0.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: General
bn: সাধারণ

en: About
bn: সম্পর্কে
