AWS S3 Database Backup (1.0.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Download
is: Hala niður

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Export
is: Flytja út

en: Path
is: Slóð

en: File Size
is: Skráarstærð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Created
is: Stofnað

en: General
is: Almennt

en: About
is: Um
