AWS S3 Database Backup (1.0.2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Download
it: Scarica

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Export
it: Esporta

en: Path
it: Percorso

en: Filename
it: Nome file

en: Created
it: Creato

en: General
it: Generale

en: Other
it: Altro

en: Features
it: Funzionalità

en: Keys
it: Chiavi

en: About
it: Informazioni

en: Dependencies
it: Dipendenze
