AWS S3 Database Backup (1.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Created
lt: Sukurta

en: General
lt: Bendras

en: Other
lt: Kiti

en: Features
lt: Savybės

en: About
lt: Apie

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
