AWS S3 Database Backup (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Download
uk: Завантаження

en: None
uk: Немає

en: No data
uk: Дані відсутні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Export
uk: Експортувати

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Назва файла

en: Created
uk: Створено

en: Date Format
uk: Формат дати

en: General
uk: Загальне

en: Cron
uk: Крон

en: Databases
uk: Бази даних

en: Local
uk: Локаль

en: Database Options
uk: Опції бази даних

en: Where
uk: Де

en: Tables
uk: Таблиці

en: Compress
uk: Стиск

en: Export type
uk: Тип експорту

en: Please see http://dev.mysql.com/doc/refman/5.7/en/commit.html
uk: Див. http://dev.mysql.com/doc/refman/5.7/en/commit.html

en: Please see http://dev.mysql.com/doc/refman/5.5/en/charset-unicode-utf8mb4.html
uk: Див. http://dev.mysql.com/doc/refman/5.5/en/charset-unicode-utf8mb4.html
