SafeDelete (1.0.56-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Error
pl: Błąd

en: Node
pl: Węzeł

en: About
pl: O stronie

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Uses
pl: Używa

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
