SafeDelete (1.0.59) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Error
ja: エラー

en: Node
ja: ノード

en: About
ja: アバウト

en: Maintenance
ja: メンテナンス

en: Bundle
ja: バンドル

en: Uses
ja: 機能

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
