SafeDelete (1.0.64) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Error
sv: Fel

en: Node
sv: Nod

en: About
sv: Om

en: Maintenance
sv: Underhåll

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Uses
sv: Använder

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
