SafeDelete (1.0.69) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: disabled
ast: desactiváu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Error
ast: Fallu

en: Node
ast: Noyu
