SafeDelete (1.0.69) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: disabled
cy: analluog

en: - None -
cy: - Dim -

en: Error
cy: Gwall

en: Node
cy: Nod
