SafeDelete (1.0.69) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Error
ka: შეცდომა
