SafeDelete (1.0.69) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Error
kk: Қате

en: Node
kk: Түйін
