SafeDelete (1.0.69) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Error
mn: Алдаа

en: Node
mn: Зангилаа
